Biuletyn
informacji
publicznej

Ogłoszenie o pracę : starszy specjalista ds. promocji i PR (Toruń)

Nr referencyjny: DFK.110.2.2020

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko pracy:  starszy specjalista ds. promocji i PR (Toruń)

 Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letnie doświadczenie
    w samodzielnym prowadzeniu działań promocyjnych i organizacji szkoleń, seminariów, konferencji;
  • doświadczenie w promocji projektów finansowanych/współfinansowanych przez Unię Europejską;
  • znajomość z zakresu promowania programów grantowych;
  • znajomość wytycznych dotyczących promocji i oznakowania projektów realizowanych
    ze środków UE;
  • kompetencje i doświadczenie w redakcji tekstów informacyjnych i promocyjnych;
  • samodzielność, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych;
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

  • doświadczenie w pracy w instytucji otoczenia biznesu;
  • znajomość narzędzi PR i narzędzi marketingowych;
  • doświadczenie w promowaniu projektów grantowych;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • Rozeznanie rynku w trendach promocyjnych.

Zakres zadań wykonywanych stanowisku pracy:

  • przygotowanie i realizacja strategii promocji i komunikacji firmy;
  • opracowanie koncepcji, wybór narzędzi i realizacja działań związanych z promocją produktów
    i usług oferowanych przez firmę;
  • przygotowywanie informacji prasowych;
  • organizacja szkoleń/konferencji/seminariów;
  • prowadzenie konferencji/seminariów promujących działania firmy;
  • dbałość o budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • koordynacja produkcji materiałów promocyjnych i informacyjnych;
  • organizacja zamówień publicznych, związanych z zakresem zadań;
  • przygotowywanie analizy potrzeb szkoleniowych;
  • rozliczanie kosztów projektów grantowych
  • wykonywanie czynności organizacyjnych, związanych z funkcjonowaniem inkubatora przedsiębiorczości.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.2.2020” w terminie do 22.01.2020 r. do godz. 10:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o.”