Biuletyn
informacji
publicznej

Ogłoszenie o pracę: Asystent Zarządu (Toruń)

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko: Asystent Zarządu.
Termin nadsyłania dokumentów rekrutacyjnych: 05.07.2023 r., godz. 14:00.

nr referencyjny: nr DFK.110.3.2023

Zakres zadań na stanowisku pracy m.in.:

  • prowadzenie obsługi organizacyjnej pracy Zarządu, Rady Nadzorczej
  • współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego (zwłaszcza z Departamentem Zamówień Publicznych, Nadzoru Właścicielskiego i Inwestycji)
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • opracowywanie dokumentów na potrzeby Zarządu: pism wewnętrznych i zewnętrznych
  • bieżąca obsługa spraw administracyjno-biurowych spółki
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • zapewnienie sprawnego i właściwego obiegu dokumentów w spółce
  • czuwanie nad prawidłową realizacją umów
  • współpraca w zakresie postępowań o udzielanie zamówień publicznych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe (administracyjne lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw Kodeksu spółek handlowych
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielność i zdolności organizacyjne
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • umiejętność redagowania pism
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji – spółce samorządu województwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, premia wakacyjna
  • pracę stacjonarną w dobrej lokalizacji (Bydgoskie Przedmieście, w pobliżu przystanki MZK, parking dla pracowników, za budynkiem – urokliwy ogród i las)
  • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie (7:30-15:30)
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres:
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.3.2023” w terminie do 05.07.2023 (środa) do godz. 14:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.