Biuletyn
informacji
publicznej

Oferta pracy: specjalista ds. administracyjnych

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko pracy: specjalista ds. administracyjnych. Termin nadsyłania dokumentów rekrutacyjnych: 12.02.2024, godz. 12:00.

Praca stacjonarna na pełen etat w biurze w Toruniu.

Nr referencyjny: DFK.110.3.2024

Zakres zadań na stanowisku pracy m.in.:

  • bieżąca obsługa spraw administracyjno-biurowych spółki
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • obsługa centrali telefonicznej
  • dokonywanie niezbędnych zakupów dla spółki, np. materiałów biurowych
  • zapewnienie sprawnego i właściwego obiegu dokumentów w spółce
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • dbanie o dobry wizerunek spółki

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła umiejętność obsługi komputera, tj. programy pakietu Office (WORD, EXCEL, POWERPOINT), Internet, poczta elektroniczna
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielność i zdolności organizacyjne
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne)
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji – spółce samorządu województwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny z informacją o oczekiwaniach finansowych (kwota brutto)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń, sekretariat, z z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.3.2024 w terminie do 12.02.2024 r. (poniedziałek) do godz.12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”