Ogłoszenie o pracę: specjalista ds. rozliczeń i sprawozdawczości (Toruń)

Nr referencyjny: ZO.110.03.18

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko pracy: specjalista ds. rozliczeń i sprawozdawczości (Toruń)

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, administracyjne),
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozliczeń finansowych/sprawozdawczości
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność;

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w zakresie rozliczania/spawozdawczości projektów współfinansowanych ze środków UE;
  • doświadczenie w zakresie rozliczania wniosków o płatność - monitoring merytoryczny
    i finansowy;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej otoczenia biznesu lub banku;

Zakres zadań na stanowisku pracy, m.in.:

  • prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • kontrola wydatkowania i przepływu środków pieniężnych w projekcie;
  • bieżące rozliczanie pożyczek;
  • przygotowywanie sprawozdań z realizowanych projektów;
  • kompleksowa obsługa klienta i doradztwo w zakresie rozliczeń pożyczek;
  • wsparcie działu księgowości w zakresie realizowanych projektów;

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń, sekretariat, z dopiskiem: „Oferta nr ZO.110.03.18” w terminie do 16.04.2017 r. do godz.12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z poźn. zm.)”.