Ogłoszenie o pracę : specjalista ds. monitorowania i windykacji (Toruń)

Nr referencyjny: ZO.110.05.18

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko pracy:  specjalista ds. monitorowania i windykacji (Toruń).

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawnicze),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze windykacji,
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność,

Wymagania dodatkowe:

  • studia podyplomowe w zakresie: windykacji, bankowości,

Zakres zadań na stanowisku pracy, m.in:

  • bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z dłużnikami,
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia,
  • przygotowywanie ugód spłaty,
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
  • przygotowywanie wezwań do zapłaty i wypowiedzeń umów,
  • monitorowanie spłaty należności,
  • pozyskiwanie informacji o dłużnikach,
  • współpraca z kancelarią komornika,
  • przygotowanie dokumentacji do wystąpienia na drogę postępowania sądowego oraz egzekucyjnego,
  • podejmowanie czynności windykacyjnych w miejscu prowadzenia działalności dłużnika,
  • prowadzenie ewidencji spraw sądowo-komorniczych.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub
w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu,
ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń, sekretariat  z dopiskiem: „Oferta nr ZO.110.05.18.” w terminie do 13.04.2018 r. do godz.12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z poźn. zm.)”.